תנאי שימוש באתר הדיל הסודי!

תנאי שימוש באתר “הדיל הסודי”

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון

  אתר “הדיל הסודי (dealsodi.com)” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר המלצות מוצרים ואיתור דילים והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

  השימוש באתר מורשה לצרכים פרטיים בלבד וחל איסור לעשות שימוש בכל מידע המופיע בו לצרכים עסקיים או מסחריים שלא אושרו מראש ובכתב על ידי הנהלת האתר.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “דיל סודי!” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “דיל סודי!”.

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “דיל סודי!” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  1. שירותי האתר ואופן השימוש בו

   השימוש באתר מיועד למשתמשים אשר מעוניינים לקבל מידע והמלצות על רכישה באתרים שונים לרבות מבצעים באתר עליאקספרס.

   באתר ניתן לעיין בהמלצות קנייה בקטגוריות שונות לרבות אופנה, תקשורת ומוצרי תקשורת, כלי עבודה, סלולר ועוד.

   מובהר כי בכל מקרה ולמען הסר ספק, אין לראות בהמלצות הקנייה משום חוות דעת על המוצר עצמו. מובהר כי צוות האתר שומר על שיקול דעתו להמליץ על מוצרים ספציפיים על פי שיקול דעתו. מאחר והמכירה מתבצעת בחו”ל, אין משום חוות דעת כדי להוות אישור כלשהו לנכונות הפרסום של המפרסם באתר עליאקספרס או בכל אתר אחר. מטבע הדברים מאחר והמוצרים מצויים בחו”ל, ההמלצות מבוססות על ניסיון קודם בשימוש במוצר הספציפי או במחיר שמוצע על ידי המוכר באתר. אין לייחס לצוות האתר כל אחריות לגבי טיב המוצרים, מועד המשלוח או כל מאפיין אחר הנוגע לאיכות המכירה, מועד האספקה או כל דבר אחר.

   מובהר כי צוות האתר אינו יכול לבחון את מקוריות המוצרים, האם מדובר במוצרי מקורי אותנטי אשר יצא מבית היוצר של היצרן המקורי או מוצר מזויף מאחר ואין לבעלי האתר יכולת לבחון פרמטרים אלו. מובהר כי צוות האתר לא יישא בכל אחריות למהימנות המוצר, מידת המקוריות שלו וכו’.

   מובהר כי צוות האתר דואג להציב קישורים (לינקים) לנקודות מכירה רבות. אך מודגש כי אין מדובר במכירה ישירה, אלא על המלצה בלבד. ככל שיש טענות כלשהן על איכות המוצרים, יש לפנות למוכרים עצמם.

   עוד מובהר כי לחלק מאתרי המכירה יש מנגנון מובנה להגנת הצרכן ובמקרים מסוימים ניתן ומומלץ לדווח על המוצרים המזויפים או על כשלים אחרים באספקת המוצר ואיכותו לאתר המכירה עצמו. ניתן להעזר בצוות האתר על מנת לקבל סיוע בפתיחת קריאה לצורך דיווח לאתרים. מובהר כי על פי תקנון עליאקספרס, המכירה של מוצרים מזויפים הנה אסורה בהחלט והמוכרים באתר נדרשים לפעול על פי הוראות אלה.

   מובהר כי התמונות שמועלות על ידי המוכרים מועלות על דעתם בלבד. מובהר כי צוות האתר לא יישא באחריות כלשהי לפער שעשוי להתגלע בין המוצר שהוצג באתר לבין המוצר שהתקבל בפועל. מובהר כי כל פניות בנושא, יש להפנות למוכרים בלבד.

 4. שמירת פרטים טכניים

  האתר מודיע למשתמש כי הוא אוסף מידע טכני אודות הגולשים באתר, אופן השימוש שהם עשו באתר, כתובות ה-IP שלהם וכולי’ יכול להישמר במאגרי האתר. כל שימוש במידע כאמור ייעשה לצרכי שיפור תפקוד האתר וחווית הגלישה בו. מידע טכני כאמור לא יימסר לצדדים שלישיים אלא בכפוף למדיניות השמירה על הפרטיות אשר להלן.

 5. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “שם האתר שלכם”.

 6. גילוי נאות

  1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

   בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

  2. האתר מציב קישורים עליהם האתר מקבל תמורה, יש לציין כי קישור זה אינו משפיע על המחיר המקורי של המוצר בין אם היה נרכש בעזרת הקישור או לא.
 7. אתרים מקושרים

  באתר עשויים להופיע קישורים לאתרים אחרים. אתרים אלה לא נתונים לשליטתו של האתר והוא אינו נושא בשום אחריות לתכנים המופיעים בהם.

 8. שיפוי

  המשתמש באתר מתחייב לשפות את האתר, בעליו, מנהליו, עובדיו או מי מטעמו בגין כל נזק, אובדן-רווח או הוצאה שייגרמו להם עקב הפרת תנאי שימוש אלה על ידו לרבות הוצאות משפטיות. אין בשיפוי כדי לגרוע מכל סעד שהאתר זכאי לו על פי דין.

 9. הגבלת אחריות הנהלת האתר

  המידע המופיע באתר אינו מהווה מידע חד משמעי כלפי איכותו ו\או מקוריותו של המוצר ואין לאתר כל שליטה על זהות המוכרים וכו׳. לפיכך אין להסתמך על המידע המצוי באתר באופן בלעדי ומומלץ להצליב את המידע באמצעות חיפוש ברשת או באמצעים נוספים לפני ביצוע הרכישה.

  זמינות האתר

  האתר אינו מתחייב שהשירות הניתן באתר לא יופרע ויינתן כסדרו ללא הפרעות. האתר לא יהא אחראי לכל נזק – ישיר או עקיף שייגרם למשתמש עקב כך.

 10. סמכות שיפוט, התיישנות ותנאים נוספים

  בכל מקרה על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור תל-אביב. המשתמש מסכים לכך כי לא תהא תחולה להוראות ו/או לכללי ברירת דין בינלאומיים, ולפיכך לא יתקיים הליך משפטי מחוץ לישראל.

  האתר שומר על זכותו לשנות את הוראות ותנאי השימוש באתר, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי. כל שינוי יחייב את הגולשים לאתר תוך 14 ימים מיום פרסומו.

  על פי האמור בסעיף 19 לחוק ההתיישנות, התשי”ח-1958, וכחוזה נפרד בכתב, הגולש מסכים בזאת על תקופת התיישנות מוסכמת של 6 חודשים ממועד השימוש שהוא עשה באתר, כמועד סופי שבו יוכל הגולש לפנות אל האתר בכל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה. הגולש מתחייב שלא להפנות אל האתר כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה לאחר תקופת ההתיישנות המוסכמת. פעולה של המשתמש בניגוד להתחייבותו ו/או התייחסות של האתר לפעולתו של המשתמש, לא יהא בהם כדי לגרוע מטענת ההתיישנות של הנהלת האתר. המשתמש מסכים כי הוראת סעיף זה תגבר על כל הוראת דין אחרת.

  הגולש מסכים כי אין לפרש את הניסוחים בתקנון זה באופן מצמצם כנגד האתר, וזאת לנוכח המדיום המשתנה במהירות של האינטרנט . כל זכות שלא הוקנתה במפורש לגולש שמורה לאתר.

  כל ויתור, דחייה, ארכה או הקלה מצד האתר כלפי המשתמש לא יהוו תקדים, לא יפעלו לחובת האתר ולא ייחשבו כוויתור על זכויותיו על פי תנאי השימוש, למעט במקרה של ויתור מפורש בכתב, על הוראות תנאי השימוש.

 11. יצירת קשר

  אנו מזמינים את המשתמשים לפנות אלינו לכל בירור אודות האתר או תנאי השימוש בו, תוך ציון הפרטים המלאים, ומבטיחים לטפל בפניות אלה בהקדם. ניתן ליצור עמנו קשר באחת מהדרכים הבאות:

  1. פרטי התקשרות:
   1. דואר אלקטרוני: [email protected]
   2. דף הפייסבוק של האתר https://fb.com/Dealsodi

המשתמש מאשר כי קרא והבין את תנאי התקנון המפורטים לעיל . בלחיצה על הכפתור “אני מסכים” ו\או בעצם השימוש באתר המשתמש מסכים לתוכנו של ההסכם ללא כל סייג, ומאשר כי ינהג עפ”י הכתוב בו.

נגישות